• LOCATED
  • PAKISTAN

  • BANGLADESH

  • CHINA

HİZMETLER

Küresel satın alma ve tedarik dinamikleri her zaman değişiyor ve şirketler yurtdışı pazarlardan mal ithal etme zorluğuyla karşı karşıya kalıyor. Fabcot şirketlerin bu durumların üstesinden gelmelerini sağlayan ve başarıya ulaştıran bilgi ve hizmetleri sağlar.
Ekibimiz tedarikçinin ülke kültürünü, satın alma uygulamalarını,makine kapasitelerini en iyi şekilde algılar.Ayrıca, kalite kontrolleri ve lojistik söz konusu olduğunda sıkı bir protokol izliyoruz. Fabcot, müşterilerinin tedarik departmanıyla uyum içindedir ve onların özel ihtiyaçlarına göre uyarlanır.


SATICI SEÇİMİ

Mevcut dünya çapındaki malzeme tedariği gereksinimlerini anlıyoruz, bu nedenle ihtiyaç duyulan kaliteyi yönetirken odaklanmış değer sunma eğilimindeyiz. Usta grubumuz, müşterimizin isteğine göre her zaman uygun uzmanı keşfeder.


ÜRÜN GELİŞTİRME

Malzemelerin yanı sıra yeni gelişmeler ve trendler konusunda da dikkatli davranıyoruz. Yaratıcı ekibinizle birlikte görevler üstlenir ve kavramsal çalışma, ürün tasarımı ve malzeme seçiminde el ele gideriz. Kendimizi tedarikçinin yetenekleri hakkında bilgilendirir ve müşterilerimiz için tüm paydaşlar için gerçek faydalara dönüşebilecek uygun ürün paketleri hazırlarız.


FİYAT PAZARLIĞI

Herhangi bir öğenin maliyeti, işlenmesi için temel bileşenlere dayanır. Günümüzün işinin, müşterilerimiz için ihtiyaç duyulan kaliteyi eşleştirirken en iyi maliyetleri sunmaktan ibaret olduğunun çok iyi farkındayız. Ham madde piyasalarından hakkında bilgi toplayarak , maliyet metodojileriyle uygun kaynağı inceleyerek ,müşterimize en uygun olan maliyetleri sunuyoruz.


SİPARİŞ YERLEŞTİRME

Pakistan, Bangladeş, Hindistan, Çin, Sri Lanka ve Vietnam'a yayılmış tüccar ağımızla, müşteri ihtiyaçları doğru kaynakla eşleştirilir. Belirli bir öğe için yeteneklerine bağlı olarak öğeyi uygun bir uzmanla eşleştirmeye çalışırız. Çeşitli ayarlamalarla ihtiyaç duyulan kaliteyi korurken, hem satış noktası hem de müşteri için değerli maliyetlerin doğru bir şekilde konsolidasyonunu yaparak satın alma ofislerinin ideal kullanımını düzenliyoruz.


ÜRETİM KONTROLÜ

Ürün montaj süreci boyunca müşterilerimizin gözü ve kulağı olarak hareket ediyoruz. Satıcılardan oluşan grubumuz ve kalite kontrol görevlilerimiz, talep yürütme aşamaları ne olursa olsun uzmanlarla ayrılmaz bir birim olarak çalışır. Süreç boyunca hem müşteriyi hem de üreticiyi yönetmeye ve şaşırtıcı bileşenlerin ortaya çıkmaması niyetiyle her ikisi arasında veri akışını sağlamaya devam ediyoruz. Üretimin başlangıcından tamamlanan ürüne kadar, müşteriyi baştan sona bilgilendirirken, sürecin sonuna kadar üretim öncesi hazırlıklarla düzenlenmesini garanti ediyoruz. Uygun seçimler mükemmel bir fırsatta müşterilere tüm endileşeler giderilerek iletilir.


KALİTE GÜVENCESİ

Değer teyidinin verimli bir şekilde gerçekleştirilmesi, eğer tümdengelim yoluyla tamamlanırsa, tekniğe dahil edilen her adımın enerjik titizliğinden başlar. Grubumuz endüstriyel tesislerde tüm küçük ve büyük kalemleri denetleyerek kaliteyi araştırır ve değerlendirir. Bu sürekli alan çevresi, her şeyi baştan sona incelemeye ve gerektiğinde üreticiyi yönlendirmeye devam etmemize yardımcı oluyor. Kalite kontrol tekniklerimiz, lokasyon incelemesi, hat içi elleçleme incelemesi ve sevkiyat öncesi son değerlendirmeyi içerir.


NAKLİYE

Zaman içinde nakliyenin, gönderinin hatasız belgelenmesine bağlı olduğunun farkındayız. Bu nedenle, ödenekteki herhangi bir ertelemeden kaçınmak için pazarlama grubumuz raporları kontrol eder ve eksiksiz bir kayıt tutar. Ek olarak, belgelerin kesinlikle müşterinin talimatlarına göre düzenlendiğini izliyoruz.